OTEL TANITIM FİLMİ

 

Oteller yapıları itibariyle yüksek görsellik barındıran mekanlardır. Otel tanıtım filmi çekilirken bu yüksek görselliğin uygun bir konseptle tasarlanarak film haline getirilmesi gerekir. Gorgon film olarak şimdiye kadar dünya çapında birçok otelin tanıtım filmi projesini gerçekleştirdik.

Otel tanıtım filmlerinde çekimden evvelki aşama olan tasarım ve konsept süreci çok önemlidir. Bu süreçte Gorgon film olarak otel yönetimiyle detaylı görüşmeler yapıp öncelikle otelin yapısını ve nelerin ön plana çıkması gerektiğini anlarız. Kabaca örneklendirmek gerekirse şehrin merkezi bir yerinde bulunan bir şehir oteliyle güzel bir tatil beldesinde konuşlanmış doğayla iç içe olan bir tatil köyü otelinin ihtiyaçları ve beklentileri çok farklıdır. Bu iki otel tanıtım filmi arasında müzikten kamera hareketlerine kadar hemen her şey farklı olacaktır. Çünkü iki otelin misafirlerine vaadettikleri şeyler çok farklıdır.

Otel tanıtım filmi için mekana göre değişmeyen tek şey premium kalitede bir çalışma yapılması gerektiğidir. Gorgon film olarak şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz tüm otel tanıtım filmlerini büyük bir keyifle gerçekleştirdik ve müşterilerimize teslim ettik. Yeni otel tanıtım filmi projelerine imza atmak ve yeni mutlu müşteriler kazanmak için sabırsızlanıyoruz.

Otel tanıtım filmi fiyat bilgisi ve öğrenmek istediğiniz tüm detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.