HASTANE TANITIM FİLMİ                           

 

Gelişmiş ve medeni ülkelerde sağlıklı yaşam, insanların en fazla önem verdiği vazgeçilmez bir kavramdır. Sağlıklı yaşam için de tartışmasız en önemli kurumlar hastanelerdir.

Hastaneler yüksek sermayeyle kurulan , içerisinde birçok pahalı sağlık cihazı barındıran yapılardır. Ayrıca insan kaynağı olarak da alanlarında yetkin doktorları ve sağlık personelini barındırırlar. Dolayısıyla tüm hastaneler hizmet verecekleri insanlara bu üstün niteliklerini açıklamak ister. Hastane tanıtım filmi bunu gerçekleştirmenin en etkili yoludur.

Hastane tanıtım filmi çekimlerine başlamadan önce Gorgon film olarak bir yol haritası belirliyoruz. Öncelikle müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda blok bir şekilde tek bir hastane tanıtım filmi mi hazırlanacak yoksa hastane tanıtım filmi yanısıra ayrı ünitelerin de kısa filmlerine ihtiyaç duyulacak mı sorusunun cevabını arıyoruz. Hatta çoğu zaman alanında çok ünlü doktorlara sahip olan hastaneler için ayrıca doktorlara özel tanıtıcı kısa klipler hazırlanması da gerekmektedir. Tüm bu ihtiyaçları müşterilerimizle yaptığımız toplantılarla belirledikten sonra çekim aşamasına geçiyoruz.

Türkiye’nin gelişen sağlık sistemiyle beraber artık yurtdışından da ülkemize tedavi amaçlı birçok insan gelmektedir. Hastanelerin büyük bir kısmı bu kişilere havaalanından karşılanarak alınmasından itibaren ülkemizde kaldıkları tüm süreç boyunca vip hizmetler sunmaktadır. Hastane tanıtım filmi içersinde tüm bu hizmetlere altı çizilerek yer verilmesi gerekir. Gorgon film olarak hastane tanıtım filmi projenizi üstlenmekten büyük bir zevk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Hastane tanıtım filmi fiyat bilgisi ve öğrenmek istediğiniz tüm detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.